Ali Palabıyık'tan Galatasaray maçı itirafı: Hatalıyım, özür dilerim

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde oynanan Basel-Zalgris maçını yönetmek için İsviçre’ye giden hakem Ali Palabıyık’a, Zürih Havalimanı’nda Galatasaraylı taraftarlar tepki gösterdi. Palabıyık'ın "hatalıyım, özür dilerim" dediği iddia edildi.

Ali Palabıyık'tan Galatasaray maçı itirafı: Hatalıyım, özür dilerim

İsviçre'nin Basel ile Litvanya'nın Zalgiris Vilnius takımları arasında oynanacak UEFA Konferans Ligi H Grubu müsabakasında düdük çalacak olan hakem Ali Palabıyık, Basel'de Galatasaray taraftarlarıyla karşılaştı. Palabıyık'ın Alanya maçında hatalı olduğunu kabul ettiği ve özür dilediği belirtildi.

Süper Lig'in 11. haftasında Galatasaray, Alanyaspor ile 2-2 berabere kalmıştı. Sarı-kırmızılıların 9 kişi ile tamamladığı maç sonrası eleştiri oklarının hedefi olan hakem Ali Palabıyık, İsviçre'de Galatasaraylı taraftarlarla görüştü.

Sportcell'in haberine göre Galatasaraylı taraftarlar, Ali Palabıyık'a Alanya maçındaki kararlarını hatırlattı. Hakem Ali Palabıyık, Alanya maçında hatalı olduğunu kabul etti. Palabıyık, "Evet hatalıyım, hatalı kararlar verdim. Özür dilerim" dedi.

Ali Palabıyık'tan Galatasaray maçı itirafı: Hatalıyım, özür dilerim - Resim : 1

NE OLMUŞTU?

23 Ekim’de Galatasaray-Alanyaspor mücadelesi 2-2 bitmiş ve Sarı-kırmızılılar mücadeleyi 9 kişi tamamlamıştı. Hakem Ali Palabıyık, maç esnasında verdiği kararlarla başta Galatasaray teknik direktörü olmak üzere taraftarların hedefi olmuştu.

Etiketler
Galatasaray İsviçre Saray UEFA