Emre Belözoğlu açıkladı: Teknik ekibe yabancı bir isim dahil olacak

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Emre Belözoğlu, Yukatel Denizlispor maçı antrenmanı sonrası açıklamalarda bulundu.

Emre Belözoğlu açıkladı: Teknik ekibe yabancı bir isim dahil olacak

Fenerbahçe'de Erol Bulut'un yerine teknik direktörlük görevine getirilen Emre Belözoğlu, Yukatel Denizlispor maçı antrenmanı sonrası açıklamalarda bulundu.

Teknik ekibe yabancı bir ismin katılacağını ifade eden Belözoğlu, ''Belözoğlu, “Covid’e yakalanan iki hocamız var kadroda. O yüzden Selçuk Şahin’i sahaya indirdik. Tabii ki bir kulübün hiyerarşisi olmalıdır ama Volkan da Selçuk da ben de Fenerbahçeliyiz. Fenerbahçe’ye değer katmış, Fenerbahçe’nin kıymetini bilen kişilerin ekibimde olsun istiyorum. Teknik ekibe yurt dışından bir isim gelecek. Yine Süper Lig’i yakından tanıyan bir yardımcı da olacak. En yakın sürede açıklayacağız” ifadelerini kullandı.

''SONUMUZU DÜŞÜNMÜYORUZ''

Fenerbahçe menfaaleri için çaba göstereceğini belirten Belözoğlu ayrıca, “Sonumuzu düşünmüyoruz. Önemli olan Fenerbahçe’nin sonu iyi olsun. Fenerbahçelilere uyandıklarında mutlu olacakları bir takım kurmak için bu göreve soyundum. Elimden geleni Fenerbahçe’nin menfaatleri için ortaya koyacağım. Bu benim kendime çizdiğim bir kariyer planlaması değil ama söz konusu Fenerbahçe ise her şeyi yapmaya hazırım. Hiçbir şekilde de pişman olmam. Biz sahada işimizi yapacağız ama aynı zamanda sportif direktörlük görevim devam edecek'' diye konuştu.

Etiketler
Denizli Fenerbahçe Emre Belözoğlu