Aman Erdoğan görmesin: CHP'den AKP'ye geçen başkan, profilinden o fotoğrafı kaldırmayı unuttu!

CHP Aydın İl Başkan Yardımcısı Mustafa Ertekin, görevinden istifa edip AKP'ye katıldı. Ertekin'in rozeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından takıldı. Öte yandan Ertekin sosyal medya hesabındaki CHP'nin AKP'ye eleştirisi olan "128 milyar dolar nerede?" göndermeli fotoğrafı unuttu.

Aman Erdoğan görmesin: CHP'den AKP'ye geçen başkan, profilinden o fotoğrafı kaldırmayı unuttu!

İYİ Partili Kürşat Engin Özcan'la birlikte muhalefet saflarında iken AKP'ye katılan bir başka isim de CHP'li Mustafa Ertekin oldu. Ertekin bugünkü Grup Toplantısı'nda resmen AKP'li oldu.

ROZETLERİ BİZZAT CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TAKTI

Kürsüden AKP'ye geçişi resmi olarak duyurulan Mustafa Ertekin ve Kürşat Engin'e AKP rozetini Cumhurbaşkanı Erdoğan taktı. Kürşat Engin daha sonra AKP'ye katılımı ile ilgili "Tüm dünya ve dolayısıyla ülkemiz zorlu bir dönemden geçmektedir. Bu zorlu dönem içerisinde sayın Cumhurbaşkanımızın yaptığı milli birlik ve beraberlik çağrısına icabet etmemek olmazdı. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Millete ve memlekete hizmet için her zaman emrinizdeyim sayın Cumhurbaşkanımız" açıklamasında bulundu.

"128 MİLYAR NEREDE?" FOTOĞRAFINI KALDIRMADI

Öte yandan yaşanan gelişmeler sonrası Mustafa Ertekin'in Facebook hesabında kullandığı profil fotoğrafı gündem oldu. Ertekin'in yaptığı paylaşımlarla güncel olarak kullandığı belli olan hesabında, CHP'nin bir dönem yoğun olarak kullandığı "128 milyar dolar nerede?" eleştirisi yapılan fotoğrafı kaldırmadığı görüldü.

Aman Erdoğan görmesin: CHP'den AKP'ye geçen başkan, profilinden o fotoğrafı kaldırmayı unuttu! - Resim : 1