Millet İttifakı'nın CHP'li Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz, 31 Mart seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını hızlandırdı.

Kahvehane toplantıları, esnaf gezileri, ev ziyaretleri gibi etkinliklerle seçim çalışmalarını sürdüren CHP'li Fatih Gürbüz,  gündüz-gece demeden çalışmaya devam ediyor.

Seçim ekibiyle birlikte gece yarısı sokağa inen Fatih Gürbüz, Foça'da gece mesaisi yapanları ziyaret etti. Fırın, çorbacı, taksi durağı, otel, akaryakıt istasyonu, nöbetçi eczane, hastane acil servisi, itfaiye merkezi, arıtma tesisi, balıkçı barınağı gibi gece hizmet veren kurum ve kuruluşları ziyaret eden Fatih Gürbüz, gece mesaisi yapanlarla bir araya geldi.

Gittiği her yerde sıcak ilgiyle karşılanan CHP'li Gürbüz, kendisinin de uzun yıllar gece mesaisi yaptığını ve gece çalışmanın zorluklarını bildiğini belirterek, şunları söyledi: "Görevleri gereği gece mesaisi yapan hemşehrilerimizle bir araya gelmek istedik. Herkesin sıcak yatağında uyuduğu saatlerde çalışan, hayatın devamını sağlayanlar da var. Toplumun güvenliğini, sağlığını, ulaşımını ve ekmek gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak için fedakarca çalışanlarımızı da unutmamız gerekir. Ayrıca bu vesileyle de  1 Nisan'dan sonra Foça Belediyesi olarak bizlerin de 7/24 hizmet edenler kervanına katılacağımızın bilgisini paylaşmak isterim"