Demirtaş'tan 'hırsız' göndermeli 'siz olsanız ne derdiniz?' anketi

Edirne'de tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Twitter'dan paylaştığı hırsız göndermeli anket ile seçmenlere seslendi.

Demirtaş'tan 'hırsız' göndermeli 'siz olsanız ne derdiniz?' anketi

Edirne F Tipi Cezaevi'nde bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Twitter hesabı üzerinden yapacağını duyutduğu anketi gerçekleştirdi.

Demirtaş, mesajında "Merhabalar. Bugün 18.00'de burada bir anket çalışması yapacağım. Dört önemli soru soracağım. Katılımınızı beklerim" ifadelerini kullanmıştı.

Selahattin Demirtaş, Twitter kullanıcılarına karikatürlerle birlikte 4 soru yönelterek AKP iktidarına göndermede bulundu. Demirtaş'ın anketindeki 4 soruda da 'hırsız' vurgusu dikkat çekti.

DEMİRTAŞ'TAN HIRSIZ ANKET

Demiraş, yaptığı anketin ilk sorusunda bir karikatür paylaşarak, "Gece salondan tıkırtılar duydunuz. Kalkıp baktınız ki hırsızın biri eşyalarınızı çuvala doldurup sırtlamış. Bir yandan da salonun tozunu alıyor. Siz olsanız ne dersiniz?" sorusuna yer verdi.

Demirtaş'tan 'hırsız' göndermeli 'siz olsanız ne derdiniz?' anketi - Resim : 1

"SİZ OLSANIZ NE DERSİNİZ?"

Demiratş 2. soruda da, "Gece salondan tıkırtılar duydunuz. Kalkıp baktınız ki aynı hırsız. Siz olsanız ne dersiniz?" ifadelerine yer verdi.

Demirtaş'tan 'hırsız' göndermeli 'siz olsanız ne derdiniz?' anketi - Resim : 2

"AYNI HIRSIZ İŞTE"

Demirttaş, 3. soruda da "Gece salondan… Aynı hırsız işte. Siz olsanız ne dersiniz?" dedi.

Demirtaş'tan 'hırsız' göndermeli 'siz olsanız ne derdiniz?' anketi - Resim : 3

"POLİS DE SAVCI DA ONA BAĞLIDIR"

Son soruda da "Yine gecedir, hırsız halen aynıdır. Polis de savcı da ona bağlıdır. Siz olsanız ne dersiniz?" ifadeleri yer aldı.

Demirtaş'tan 'hırsız' göndermeli 'siz olsanız ne derdiniz?' anketi - Resim : 4

Etiketler
Twitter Edirne Selahattin Demirtaş HDP