Ümit Özdağ-Abdurrahman Uzun tartışması programa damga vurdu

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Youtube'de yayınlanan Babala TV'de bu hafta ilki gerçekleştirilen Açık Mikrofon programına katıldı. AK Trol olarak bilinen AKP'li Abdurrahman Uzun'un sorusu üzerine programda tartışma çıktı

Ümit Özdağ, programda, Youtube’da AKP propagandasına yönelik içerikler üreten ve AK Trol olarak bilinen yayıncı Abdurrahman Uzun ile tartıştı.

Uzun’un sorularına sinirlenen Özdağ, "Sakın bu yaklaşımla siyaset yapmayın" şeklinde cevap verince tartışma çıktı.

Karadeniz’de doğalgaz bulunmasının ardından daha çıkartılmadan, "Açın doğalgaz vanalarını, açın pencereleri sonuna kadar" açıklamaları ile tanınan AKP'li Abdurrahman Uzun, Siyaset Bilimi Profesörü Ümizt Özdağ’a, “Ben siyaset uzmanıyım” diyerek konuşmaya başlayınca Özdağ tepki gösterdi.

Programın konuğu olan Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ'a siyaset uzmanı olduğunu belirten Uzun, Özdağ'ın cevabıyla sinirlendi.

Özdağ'ın, "Siyaset bilimi okudunuz herhalde. Sakın bu yaklaşımla siyaset yapmayın" sözleri üzerine öfkelenen Uzun, "Benim siyasetten anlamadığımı söylüyorsunuz. Lütfen bu üslupla bana cevap vermeyin. Soruma cevap vermeyin lütfen" diyerek ortamı gerdi.

Sakinliğini koruyarak, cevap veren Özdağ ise, "Bir soru sordunuz, nasıl cevap vereceğimi ben belirlerim" ifadelerini kullandı.

Etiketler
Zafer Partisi Ümit Özdağ Babala TV YouTube