AKP'li Özhaseki, Erdoğan'a döndü ve anlattı: 'Kabe'den Mustafa Ceceli aradı, abi ben Hac'dayım ama tavaf edemiyorum...'

AKP Yerel Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törende" Kabe'den Mustafa Ceceli aradı, küçük boylular geliyorlar Recep Tayyip Erdogan diye duaya başlıyorlar dedi" diye konuştu.

AKP'li Özhaseki, Erdoğan'a döndü ve anlattı: 'Kabe'den Mustafa Ceceli aradı, abi ben Hac'dayım ama tavaf edemiyorum...'

AKP Yerel Yönetimlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "AK Parti'nin Önceki Dönem Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantısı"nın açılışında konuştu.

Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı törende, "Bu seçim, ne sadece Recep Tayyip Erdoğan seçimi ne sadece Türkiye seçimi. Hepimiz biliyoruz ki bu seçim, tüm dünya mazlumlarının seçimi, yıllarca emek verdiğimiz kazanımlarımızın berhava edilmemesi seçimi” diye konuştu.

KABE’DEN MUSTAFA CECELİ ARADI

Özhaseki konuşmasının devamında ise şarkıcı Mustafa Ceceli’nin Mekke’de Kabe’den kendisini aradığını ve neler söylediğini anlattı.

Özhaseki, “Beni bir müddet önce Kabe'den Mustafa Ceceli aradı. Dedi ki Mehmet Abi ben Hac'dayım ama tavaf edemiyorum. Mustafa hayırdır dedim, hayranların Kabe'yi mi bastı, niye tavaf edemiyorsun. Hayır abi değil, dedi. Önümde bir Türk Bayrağı var, bütün Hüccac; esmer, Uzak Doğu'dan gelmiş sarı benizliler, küçük boylular önce geliyorlar Kabe'de beni durduruyorlar, bayrağı öpüyorlar sonra da elimden tutup Kabe'ye çeviriyorlar beni elimi açtırıyorlar. Recep Tayyip Erdogan diye duaya başlıyorlar dedi” diye konuştu.

Etiketler
Mehmet Özhaseki Mustafa Ceceli Recep Tayyip Erdoğan Lula