GERÇEK GÜNDEM - İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu.

Meral Akşener, İYİ Parti'nin iktidar hedefine ve parlamenter sisteme geri dönülmesi hakkındap politikalarına vurgu yaptı.

Meral Akşener'in açıklamaları şöyle oldu:

"SIKI DUR SAYIN ERDOĞAN, BAŞBAKAN GELİYOR"

Milletimizin sorununu çözdün çözdün, çözemedin koltuk gidiyor haberin olsun. İYİ Parti güldür güldür geliyor, gittiğimiz her yerde millet bizi çağırıyor. Ortaklarınla sürdüğün sefaya son vermeye geliyoruz. Artık sefa sürme devri bitti. Sıkı dur Erdoğan, başbakan geliyor.

Biz ne yapacağız? İYİ Parti olarak iyi bir sanayi politikası uygulayacağız. İşbirliği, Yatay Politikalar, İnovasyon ve İlericilik. İşbirliği kavramı ile kurumların, firmaların, farklı sektörlerin tüm bileşenlerin uyum halinde çalışmasını kastediyoruz.

İYİ Parti artık Türkiye'nin defacto iktidar partisidir. Onlar milletin içine çıkamazken biz milletimizle omuz omuzayız. Onlar hamasetle vakit öldürürken biz projelerimizle geliyoruz. Canla başla calışıyoruz, ayakkabılarımızı eskitiyoruz.

Bizim ülkümüz milletimiz için adalet, bereket ülküsüdür. Bizim yolumuz hak, hakikat, millet yoludur. Ömer'in yoludur. Bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun.