Cumhuriyet Halk Partisi Beşiktaş İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Kezban Özer Özyavaş vefat etti.

Uzun süredir tedavi gördüğü hastanede vefat eden Cumhuriyet Halk Partisi Beşiktaş İlçe Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Kezban Özer Özyavaş düzenlenen cenaze töreninin ardından defnedildi.

Kezban Özer Özyavaş’ın vefat haberini sosyal medyadan hesabından duyuran İBB Beşiktaş Meclis Üyesi ve BELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İnan Güney, ''CHP Beşiktaş Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyemiz, parti emekçimiz Kezban Özer'i kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Cenazesine katılarak ailesinin ve örgütümüzün acısına ortak olduk. Parti örgütümüz ne emeklerini ne de güzel hatıralarını unutmayacaktır. Işıklar yoldaşın olsun.'' ifadelerini kullandı.

Cenaze törenine Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri, İBB Beşiktaş Meclis Üyesi ve BELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı İnan Güney ile çok sayıda CHP Beşiktaş ilçe üyesi katıldı.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, ''Değerli parti emekçimiz Beşiktaş Kadın Kolu Yönetim Kurulu Üyesi Kezban Özer Özyavaş’ı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kezban ablamıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum." dedi.