Fox TV, yeni yıldan önce iki dizinin fişini çekecek

Fox TV’de yayınlanan Darmaduman dizisi 24 Aralık, Tozluyaka dizisi ise 25 Aralık’ta yayınlanacak bölümleriyle final yapacak.

Fox TV, yeni yıldan önce iki dizinin fişini çekecek

Yılbaşı yaklaşırken kanalların yeni yıl hazırlıkları da devam ediyor. Fox TV’nin iki dizisi de bu yıl ekranlara veda ediyor.

Geçen yıl Perşembe günlerinin reytingde lideri pozisyonu olan Mahkum dizisinin yeni sezondaki rakipleriyle baş edememesi üzerine yayına giren Darmaduman dizisi de beklenen reytinglere ulaşamadı. Yayın gününün Cumartesi’ye alınması da Darmaduman’ı kurtaramadı.

Başrollerinde Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Aslıhan Malbora ve Mert Yazıcıoğlu gibi genç neslin başarılı isimlerinin yer aldığı, oyuncu kadrosunda Necip Memili, Nur Fettahoğlu, Meral Çetinkaya ve Metin Coşkun’un yer aldığı dizi 24 Aralık’ta yayınlanacak 9. Bölümü ile Fox TV ekranlarına veda edecek.

YAZIN BAŞLADI AMA YENİ YILI GÖRMEYECEK

Yaz sezonunda başlayan ve bir takipçi kitlesine ulaşarak yeni sezonda da devam Tozluyaka da reyting rekabetinde kanalın beklentilerini karşılayamadı. Emre Kınay, Dolunay Soysert ve Tayanç Ayaydın gibi tecrübeli oyuncuları bir araya getiren dizi 25 Aralık’ta yayınlanacak 26. Bölümü ile final yapacak.

Etiketler
FOX TV