Kocaoğlu’ndan İGC’ye veda ziyareti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, sivil toplum kuruluşlarına yaptığı veda ziyaretleri kapsamında İGC’yi ziyaret etti.

Kocaoğlu’ndan İGC’ye veda ziyareti

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun ziyaretinde, İGC Başkanı Misket Dikmen, Başkan Yardımcısı Dilek Gappi, Sayman Üye Sadık Pala, Genel Sekreter Yardımcısı, İlkses Genel Yayın Yönetmeni Erdal Erek, Yönetim Kurulu Üyeleri Gazete 9 Eylül Genel Yayın Yönetmeni Murat Attila, Cumhuriyet Gazetesi İzmir Temsilcisi Hakan Dirik hazır bulundu.

Misket Dikmen Aziz Kocaoğlu’nun döneminde oluşturulan İzmir Modeli’nin örnek oluşturduğunu, başarılı çalışmaların kentte varlığını sürdüreceğine inandığını belirterek, “Başkanlığınız süresince bizim için her zaman ulaşılır olduğunuz, her zaman destek verdiğiniz ve kentimize yaptığınız hizmetler için teşekkür ederiz” dedi.

Aziz Kocaoğlu da “İyi bir yöneticinin kimliği oturmuş olacak, belirli kompleks ve zaafları olmayacak ya da zaaflarını kontrol edecek, kendinden bilgili insanlarla çalışabilecek, koltuğundan korkmayacak, akla ve bilgiye saygı duyacak. Aksi takdirde bir şey üretmek mümkün değil” dedi.

Etiketler
İzmir Aziz Kocaoğlu