İbo Show yayından kaldırıldı iddiası: Nedeni şoke etti

Yıllar sonra İbo Show programı ile ekranlara tekrar dönüş yapan İbrahim Tatlıses'e Star TV'den karar çıktı. Yeni sezonda olmayacak İbo Show'un neden yayından kaldırıldığı ise herkesi hayrete düşürdü.

İbo Show yayından kaldırıldı iddiası: Nedeni şoke etti

brahim Tatlıses yaşadığı silahlı saldırı sonucu ekranlardan uzak bir süre uzak kalmıştı. Saldırı sonucu bir yanı felç olan Tatlıses, yıllar sonra İbo Show programı ile ekranlara geri dönüş yapmıştı. 9 yıl sonra ekranlara dönen Tatlıses sevenlerini sevindirirken Star TV'den yeni sezon için şoke eden bir karar çıktı.

STAR TV'DEN İBO SHOW HAKKINDA FLAŞ KARAR

Yaşadığı silahlı saldırı sonucu ekranlara ve sahnelere 9 yıl veda eden İbrahim Tatlıses, Star TV'de tekrardan İbo Show programı ile geri döndü. Her Cumartesi birbirinden özel konuklarıyla evlere misafir olan ve reytinglerde en çok izlenen yayınlar arasında giren İbo Show sezon finaline girerken, Star TV'den herkesi şaşırtan yeni sezon kararı çıktı. İddialara göre İbo Show gelecek sezonda artık ekranlarda olmayacak.

DEVLETE 120 MİLYON BORÇ

Son dönemlerde eski eşi Adalet Durak ve oğlu Ahmet Tatlı'yla davalık olan İbrahim Tatlıses'in devlete olan borçları da ortaya çıktı. Oğlu Ahmet Tatlı'nın açtığı vasi davasıyla gündeme gelen Tatlıses'in taşınır taşınmaz tüm mal varlıklarına şerh koyuldu. Dava sonrası ise Tatlıses'in tüm mal varlıklarının borçlarından dolayı hacizli olduğu ortaya çıktı. Devlete 120 milyon borcu olan Tatlıses'in kendi memleketinde bulunan mal varlıklarına da icra işlemi başlatıldı.

AİLESİ VE YAKIN DOSTLARI TATLISES'İ SİLDİ

Bunların yanı sıra ilk eşi Adalet Durak için giyiminden dolayı ağır benzetmelerde bulunan Tatlıses, eski eşi ve oğlu tarafından kendisine domuz yağı büyüsü yapıldığı iddia edilmişti. Eşi için kara peçeli tabirini kullanan Tatlıses'e Adalet Durak hakaret davası açtı. Bunların yanı sıra yakın dostu Şiwan Perwer'in de telif hakkından dolayı açtığı dava da ortaya çıktı. Tatlıses kötü günlerden geçerken, 30 yıllık bağlamacısı Kemal Alaçayır'da Tatlıses ile olan iş hukuklarının sona erdiğine dair bir paylaşım yaptı.

İBO SHOW NEDEN KALDIRILDI?

Hakkında her gün çarpıcı iddiaların yazıldığı Tatlıses için Star TV'den de yayını kaldırma kararı çıktı. İddialara göre yayının kaldırılma nedeni Tatlıses'in eski eşi hakkında kullandığı sözler ve muhafazakar kesimin bu durumdan rahatsız olduğu yönünde. Yapım ve Tatlıses'ten bu konu hakkında ise henüz bir açıklama gelmedi.

Etiketler
İbrahim Tatlıses Star TV