Yıllardır çeşitli kurumlarda muhabir olarak çalışan, en son Show TV bünyesinde önemli haberlere imza atan Meltem Bozbeyoğlu, CNN Türk ile anlaştı.

Medyaradar'da yer alan habere göre, Meltem Bozbeyoğlu, CNN Türk’te haber bülteni sunacak.

MELTEM BOZBEYOĞLU KİMDİR?

 5 Aralık 1992’de doğan Meltem Bozbeyoğlu, ilköğrenim ve lisenin ardından İstanbul Kültür Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü dereceyle bitirdi. İstanbul Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olan Meltem Bozbeyoğlu, okul stajlarını basın sektöründe tamamladı.

İlk başta 2012’de Anadolu Ajansı’nda spor servisinde haber yazan Meltem Bozbeyoğlu, 2 yıl kadar burada kaldı. Daha sonra TRT’de yayınlanan Spor Kritik programında rejide görev aldı. Diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı.

İstanbul Fm’de haber spikeri olarak saat başı bülten sunan Meltem Bozbeyoğlu, aynı zamanda İstanbul Tv’de Sinema programında sunuculuk yaptı. 2016’da Kanal7 Haber Merkeziyle tanışan Meltem Bozbeyoğlu, 2018’de 2. Başkent Ödüllerinde “Yılın En İyi Muhabiri” ve yine Kırmızı Türk Altın Başarı Ödüllerinde de “Yılın En Başarılı Muhabiri” Ödüllerini kazandı.

Son olarak Show Tv’de muhabir olarak görev yapan Meltem Bozbeyoğlu, Show TV’de Hafta Sonu Ana Haber bülteni sunuculuğu deneyimini de yaşadı.