Uğur Dündar Yılmaz Özdil ile yaşadığı tartışma sonrası ilk kez canlı yayına çıktı: Benim için kapanmıştır

Duayen gazeteci Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ile yaşadığı tartışma sonrası TELE 1 canlı yayınına katıldı.

Yılmaz Özdil'in, Artı 1 TV'yi Sezgin Baran Korkmaz'ın finanse ettiği iddiasının ardından Uğur Dündar, canlı yayında "Yılmaz Özdil benim cenazeme gelmesin, benim için Yılmaz Özdil defteri kapanmıştır" diyerek çok sert tepki göstermişti.

Duayen gazeteci Uğur Dündar, Yılmaz Özdil ile yaşadığı tartışma sonrası TELE 1 canlı yayına katıldı.

Emre Kongar yayında Yılmaz Özdil ile yaptığı görüşmeyi aktararak, Özdil'in Uğur Dündar'ı kastetmediğini söylediğini ifade etti.

Kongar'ın açıklamaları sonrası Dündar tartışmaya ilişkin, ''Bir yanlış anlaşılma var. Mesele benim için bitmiştir.

Çok duygusal bir çıkış yaptım. O akşam benim başıma birşey gelse Yılmaz, ömür boyu vicdan azabı çekerdi'' ifadelerini kullandı.

Dündar'ın açıklamaları şöyle:

''Bana gelen mesajlarda bazıları özellikle benim ona cevap vermem gerektiğini yazmışlardı. Bu sosyal medya paylaşımlarının arasında ben o tweeti gördüm. Şimdi hem sevgili Merdan, hem siz, hem de hayatımdaki en eski arkadaşım sevgili Müjdat, değerli kardeşim Yılmaz ile konuşmuşsunuz. Ben anlıyorum ki bir yanlış anlaşılma var.

Yanlış anlaşılma ortaya çıktıktan sonra benim onun üzerine söyleyecek hiçbir lafım olamaz. Mesele benim için burada kapanmıştır. Yılmaz bundan sonra da benim kardeşim olarak kalacaktır. Üzgünüm böyle bir canlı yayın kazası olduğu için. Çok duygusal bir çıkış yaptım. O akşam benim başıma birşey gelse Yılmaz, ömür boyu vicdan azabı çekerdi.''

Etiketler
Yılmaz Özdil Tele 1 Uğur Dündar