Geçtiğimiz yıl Acun Ilıcalı'dan boşanarak İtalyan DJ Guido Siena ile aşk yaşamaya başlayan Şeyma Subaşı, Venedik'te verdiği pozlarla dikkat çekmişti.

Fransa'da evlenen televizyoncu Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl kasım ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Nihat Odabaşı'nın objektifinin karşısına geçen Subaşı, "Boşanma elbette iki tarafı da etkileyen bir süreç. Biz uzun yıllar süren birlikteliğimiz ve her şeyin başında birbirimize olan saygımız sebebiyle medeni bir şekilde ayırdık yollarımızı. Hayatımda değişiklikler olsa da en temelde ben her zamanki Şeyma olmaya devam ediyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Subaşı dört gün önce Venedik'e gitti. Bir partiye katılan Subaşı sosyal medyadan fotoğraflarını yayınladı.

Ünlü ismin fotoğraflarına yorum yağdı.

Subaşı daha sonra sevgilisi Guido Senia için Fransa'ya geçti.  İkili, daha sonra bir grup arkadaşıyla birlikte gece kulübüne gitti. Subaşı'nın dansı sosyal medyada yayınlandı.

Subaşı paylaşımlarından sonra gelen yorumlara cevap verdi.

Ünlü isim şu sözleri kullandı:

İnsanlar genellikle mantıksız ve bencildirler. Yine de onları affet... Kibarsan, insanlar seni art niyetle suçlayabilir. Yine de kibar ol. Dürüstsen, insanlar seni kandırabilir. Yine de dürüst ol. Mutluysan insanlar seni kıskanabilir. Yine de mutlu ol. Bugün yaptığın iyilik yarın unutulabilir. İyilik yap. Dünyaya elinden gelenin en iyisini yap, ama asla yetmeyebilir. Yine de sen en iyisini yap. Anlayacağın, sonunda her şey sen ve Allah arasında. Zaten hiçbir zaman senin ve onlar arasında değildi...