Mehmet Ali Erbil tarihi açıkladı: Ekranlara dönüyor

Seda Sayan ile yaşadığı tartışmalar nedeniyle gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil ekranlara döneceğini duyurdu.

Mehmet Ali Erbil tarihi açıkladı: Ekranlara dönüyor

Uzun bir süre kaçış sendromu hastalığıyla boğuşan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, hastaneye tedavisinin ardından taburcu olmuş ve hayranlarını sevindirmişti.

Hayranları, ünlü şovmenin ne zaman ekranlara döneceğini merak ediyordu.

Zor günleri atlatan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına konuk oldu. Geçmişte yaşadıklarını ve gelecek planlarına anlatan Erbil, ‘gelecek sezon ekranlara döneceğim’ dedi.

Sanatçı dostlarının kendisini yalnız bırakmadığını söyleyen Erbil, "Ben aşılarımı oldum. Pazartesi günü test de yaptırdım negatif çıktı. Ben zaten evden çıkan bir adam değildim, hem de hastayım. Biraz dinleniyorum yeni sezonda olacak bir şeyler… Herkes her gün yanımdaydı. İbrahim Tatlıses her gün geldi. Sibel Can olsun, Hülya Avşar olsun herkes geldi. Hülya beni hastanede yürüttü. Bahçede birlikte yürüdük" dedi.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in programda yaptığı açıklamaların tamamı ise şu şekilde:

Eşlerimi asla aldatmadım. Dedim ki ‘karısını aldatan erkek prostat olsun’ prostat olmadığıma göre aldatmadım.

İlk eşimden ayrıldıktan sonra askere gittim. Çok özledim geldiğimde de tekrar evlendik, çocuğumuz da vardı.

En çok denize, suya, havuza girmeyi özledim. Yüzmeyi çok özledim. Aşkı da özledim tabii… Hastalıktan dolayı konsantre olamıyorum. Sanal alemden bir kız arkadaşı buldum, Cuma günü buluşacağız. Eski eşlerimin hepsi yanımda, hiç gözleri arkada kalmaz. Benim gözlerim arkada kalmaz… Hiç yanlış yapmadılar.

"SOL ELİMİ KULLANAYIM DİYE DUA EDİYORUM"

Seviliyormuş, onu bana hissettirmeleri de çok güzel bir şey o duyguyla daha çok bağlanıyorsun hayata. Benim gibi hareketli bir adam sol elini bile kaldıramıyordu. ‘Allah’ım bana sol elimi bahşet de sol elimi kullanayım’ diye dua ediyordum.

Ali Sadi ile aramız çok iyi kaçıp kaçıp geliyor ben de kalıyor. Annesi çok iyi yetiştiriyor. Çocuk yetiştirmek kolay değil..

Kaçış sendromu Türkiye’de iki dünyada 30 tane var. Damarlarımdan su kaçıyor. Bir tedavi 40 bin lira 50 bin lira tutuyor. Allah razı olsun devletimizden yardımcı oluyor. Eğer ilaç almazsam ölümcül boyutlara ulaşıyor. İtalya’da bana bu ilacı vermediler pahalı olduğu için… 21 günde bir uygulanıyor.

İki senedir çok büyük zararım var, birikimlerim de gayrimenkuldü şimdi onlardan da kira gelmiyor. Yeniden başlayacağız çalışmaya… Ama çok şükür bu zamana kadar hiçbir şeyimi satmadım. Yoksa Serdar gibi olmuştum. Çocuklarımın hepsine birer ev aldım, gelecekleri garanti…

Etiketler
Mehmet Ali Erbil Erbil Seda Sayan