Hazal Kaya-Zeynep Bastık düeti saatler içinde yüz binden fazla izlendi

Şarkıcı Zeynep Bastık ile ünlü oyuncu Hazal Kaya'nın düeti 5 saatlik sürede 125 binden fazla kişi tarafından izlendi.

Hazal Kaya-Zeynep Bastık düeti saatler içinde yüz binden fazla izlendi

Zeynep Bastık ünlü oyuncu Hazal Kaya ile Mor ve Ötesi’nin şarkılarından ‘Araf’ı söyledikleri düeti paylaştı. Düet videosu yaklaşık 5 saatlik sürede 125 binden fazla kişi tarafından izlendi. Düeti dinleyenler Kaya’nın sesini beğendiğini ifade ederek “Bu sesi bizden nasıl sakladın?” şeklinde yorumlar yaptı.

Ünlü Oyuncu Hazal Kaya’nın bir süre önce dijital platform Exxen’de Zeynep Bastık’ın programına konuk olması ve şarkı söylediği fragmanları dikkatleri çekmiş ve kısacık da olsa Kaya’nın sesi tanıtımda duyulmuş, beğeni toplamıştı. Bu kez Zeynep Bastık, birlikte Mor ve Ötesi’nin en sevilen şarkılarından ‘Araf’ı söyledikleri videoyu kendi Youtube kanalında yayınladı. Düet videosu yaklaşık 5 saatlik sürede 125 binden fazla kişi tarafından izlendi.

Kaya'nın müzik dersleri aldığı yaptığı sosyal medya paylaşımında görülmüştü. Oyuncunun iki ay boyunca eğitim aldığı sonradan Zeynep Bastık’ın programına çıkınca anlaşıldı.

Düeti dinleyenler Hazal Kaya’nın sesini beğendiğini ifade ederek “Bu sesi bizden nasıl sakladın?” şeklinde yorumlar da yaptı.

Hazal Kaya-Zeynep Bastık düeti saatler içinde yüz binden fazla izlendi - Resim : 1

Etiketler
Zeynep Bastık Hazal Kaya