Sevilen dizi yeniden başlıyor zannedilmişti, gerçek bambaşka çıktı

Demet Evgar ile Emre Karayel'in sosyal medyadan yaptığı paylaşımı görenler epey heyecanlanmıştı. Bir Kadın Bir Erkek dizisinin yeniden başlayacağı iddia edilmişti, ancak gerçek çok başka çıktı.

Sevilen dizi yeniden başlıyor zannedilmişti, gerçek bambaşka çıktı

Bir Kadın Bir Erkek dizisinin yeniden başlayacağı iddia edilmişti. Demet Evgar ve Emre Karayel’in iki gün önce yayınladıkları skecin gizemi ortadan kalktı.

Skeç kampanya için çekilmiş

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre;Demet Evgar ve Emre Karayel’in iki gün önce yayınladıkları skecin çok anlamlı bir amaca hizmet ettiği ortaya çıktı. Sevilen ikilinin Birleşmiş Milletler Kadın Birimi’nin #shesaidno kampanyası için bir araya geldikleri ortaya çıktı.
25 Kasım Uluslarası Kadınlara Yönelik Şiddetle Mücadele Gününde, Birleşmiş Milletler Kadın Birimi İyi Niyet Elçisi Demet Evgar ve Unwomen Türkiye’nin ortak paylaşımıyla yayınlanan ikinci skeç ile yakın partner şiddetinin bilinmeyen türlerine değinildi. Demet Evgar ve Emre Karayel, kadınlara yönelik şiddetin bir insan hakları ihlali ve suç olduğuna dikkat çekerek, herkesi #SheSaidNo kampanyasına katılıp yakın partner şiddeti hakkında bilgilenmeye çağırdılar.

Etiketler
Emre Karayel