Tarkan'dan Gülşen'e destek: Adalet sistemimizin ikiyüzlülüğü ve çarpıklığı...

Geçtiğimiz nisan ayında yaptığı bir konuşma nedeniyle dün tutuklanan şarkıcı Gülşen'e bir destek de megastar Tarkan'dan geldi.

Tarkan'dan Gülşen'e destek: Adalet sistemimizin ikiyüzlülüğü ve çarpıklığı...

Geçtiğimiz aylarda imam hatiplilerle ilgili söylediği sözler nedeniyle iktidarın hedef tahtasına oturttuğu Gülşen, dün akşam tutuklanmıştı. Sanat camiasından çok sayıda isim Gülşen'e destek mesajları paylaşmıştı.

Ünlü sanatçı Tarkan da Gülşen'e destek mesajı paylaştı. "#gülşenserbestbırakılsın" notuyla paylaştığı mesajda Tarkan, şunları yazdı:

"Tanık olduğumuz hukuksuzlukların, adalet sistemimizin ikiyüzlülüğü ve çarpıklığı karşısında her gün biraz daha hayretler içerisinde kalıyoruz.

Çocuklara cinsel istismarda bulunanları, kadın katillerini tecavüzcüleri tutuksuz yargılayan hatta bazen hiç yargılamayıp serbest bırakanlar Gülşen'e gelince hızla harekete geçiyor. Yolsuzluk yapanları, hırsızları, kanunları çiğneyip doğayı katledenleri, hayvanları öldürenleri, dini kendi yobaz düşüncelerine alet edip toplumu kutuplaştıranları görmezden gelen hukuk sistemimiz Gülşen'i bir kalemde tutukluyor.

Gülşen'e yapılan bu haksızlık son bulmalı ve Gülşen hemen serbest bırakılmalı."

Tarkan'ın paylaşımı şöyle:

Tarkan'dan Gülşen'e destek: Adalet sistemimizin ikiyüzlülüğü ve çarpıklığı... - Resim : 2

Etiketler
Gülşen Tarkan