Prof. Arif Verimli: Başhekimken İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı kurdum, o bakan kapattı

Prof. Dr. Arif Verimli, “Ben, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi’yken 'İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı' kurdum. Bilin bakalım kim kapattı? Cevap veriyorum; her iyi şeye düşman R.A. isimli bir bakan." dedi.

Prof. Arif Verimli: Başhekimken İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı kurdum, o bakan kapattı

Eski Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Arif Verimli, intihar vakalarının artmasıyla birlikte sosyal medya hesabında bugün yaptığı paylaşımda, hastane bünyesinde kurduğu ‘İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı’nın daha sonra kapatıldığını açıkladı. Verimli, paylaşımında şunları kaydetti:

“Ben, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Başhekimi’yken 'İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı' kurdum. Bilin bakalım kim kapattı? Cevap veriyorum; her iyi şeye düşman R.A. isimli bir bakan. Tarih affetmeyecek. Ben asla affetmeyeceğim onu, ayrı konu.”

Prof. Arif Verimli: Başhekimken İntihar Müdahale Merkezi ve Müdahale Hattı kurdum, o bakan kapattı - Resim : 1

AKILLARA RECEP AKDAĞ GELDİ

Prof. Verimli'nin 'R. A. isimli bakan' ifadeleri akıllara 2002-2013 yılları arasında bakanlık yapan Recep Akdağ'ı akıllara getirdi. Prof. Arif Verimli, 1994-2003 yılları arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin başhekimliği görevini sürdürmüştü.

Etiketler
Bakırköy Hastane İntihar