Alperen Ocakları başkanıydı: Hakim Serkan Tüzün eşini öldürüp intihar etti!

Alperen Ocakları Genel Başkanıyken Hakim yapılan ve Adalet Bakanlığı Daire Başkanı olarak atanan Serkan Tüzün, eşini öldürdükten sonra intihar etti.

Alperen Ocakları başkanıydı: Hakim Serkan Tüzün eşini öldürüp intihar etti!

Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yapan Serkan Tüzün önce karısını sonra da kendini vurarak intihar etti. Yaşanan olayda Tüzün ve karısı hayatını kaybetti.

Takvim'de yer alan habere göre Adalet Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yapan Serkan Tüzün, Turkuaz Konutları Hakim Lojmanlarında bulunan evinde henüz bilinmeyen bir nedenle önce karısını vurdu sonra da intihar etti.

Yaşanan olayda Serkan Tüzün ve eşi İlksen Tüzün hayatını kaybetti. Çiftin 3 çocuklarının olduğu öğrenilirken, daha önce Adalet Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı'nda tetkik hakim olarak görev yapan Serkan Tüzün son yapılan görevlendirmeyle Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı'na Daire Başkanı olarak atanmıştı.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, Serkan Tüzün ve eşi İlksen Tüzün'ün cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.