Evden eve taşımacılık hizmeti oldukça detaylı ve kapsamlı bir hizmettir. Sıradan bir nakliye hizmetinin dışında, eşya toplama ve geri yerleştirme gibi tüm süreçler evden eve nakliye hizmeti veren firmalar tarafından yapılmaktadır.

Evden eve taşımacılık çalışmalarında iki önemli detay söz konusudur. Birisi kaliteli hizmet alımı, diğeri de uygun fiyatlı hizmet alımıdır. Uygun fiyatlı bir hizmet alımı demek güvensiz ve kurumsal olarak çalışmayan bir kişi ya da nakliyeci tarafından sağlanmamaktadır.

Kurumsal olarak hizmet veren birçok nakliye firması sizler için her zaman en uygun fiyatları sunmayı hedeflemektedirler. Çünkü kurumsal firmaların uzun vadeli iş yapabilmeleri için müşteri memnuniyetini sağlamaları gerekmektedir. Bunun için kaliteli hizmet ve uygun fiyat dinamiklerini hep ön planda tutmaktadırlar.

Evden eve nakliye hizmetlerinde sabit fiyatlar yoktur. Çünkü hem taşıma mesafesi hem de taşınan eşyaların miktarı her evden eve farklılıklar göstermektedir. Ve evden eve taşımacılıkta fiyatları belirlerken bu iki detaya önem verilmektedir. Taşınacak evlerin veya ofislerin büyüklüğü iş hacmine göstermektedir.

Evler büyüdükçe ve eşya miktarları arttıkça nakliye bedelleri de o orada artmaktadır. Yine taşınacak mesafe fiyat belirlemek için çok önemlidir. Aynı şehirde iki farklı semt arasındaki fiyatlarla şehirlerarası taşımacılık fiyatlarının aynı olması söz konusu değildir.

Octovan Evden Eve Taşımacılık

Octovan firması olarak sizlere İstanbul içi nakliye hizmeti sunuyoruz. Evden eve taşımacılık, parça eşya taşımacılığı, ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerimizle sizlerin yanındayız. Firma olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar üzerinden vermeyi hedefliyoruz. Sizlerde web sayfamıza giriş yapabilir ve tüm hizmet detaylarımızı inceleyebilirsiniz.

Octovan evden eve nakliye firması olarak sizlerin en zor zamanları olan taşınma süreçlerinde hem maddi hem de manevi bir destek sunuyoruz.

En uygun fiyatları sizlere sunarak bütçenizi yormadan taşınma sürecini tamamlamanızı sağlıyoruz. Ve her zaman sizlere yük olmadan, en kaliteli hizmeti sunarak, çok kısa sürelerde, hasarsız bir şekilde taşınmanızı sağlıyoruz.

Evden eve nakliye çalışmalarımızda hangi büyüklükte olursa olsun tüm ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı için çalışıyoruz. Çalışma sistemimiz oldukça kapsamlı bir hizmet alanında oluşuyor.

Evden eve taşımacılık denildiğinde tüm eşyalarınızın demonte hale getirilmesi, nakliyesi ve yeni adresinde yerleştirilerek monte edilmesini kapsıyor. Bizlerde Octovan firması olarak tüm bu kapsamlı çalışmaları en özenli ve hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Eşyalarınızın taşınacağı adreslere gelerek öncelikle var olan mobilya vb. eşyalarınızı demonte hale getiriyoruz. Eğer bir ev ise tüm odalarınızdaki mobilyalarınızı, eğer bir ofis ise tüm ofis mobilyalarınızı ekibimizde yer alan mobilya ustalarımız aracılığı ile demonte yaparak taşımaya uygun bir hal almasını sağlıyoruz.

Ardından tüm eşyalarınızı özenli ve taşıma süreci boyunca hasar almayacak şekilde ambalajlıyoruz. Ambalajlı olan eşyalarınızı taşımaya uygun büyüklükteki kapalı kasa nakliye araçlarımıza yerleştiriyoruz. Yeni adreslerinize güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Yeni adrese gelen tüm eşyalarınızı istediğiniz odalara taşıyor ve yeninden monteleyerek sizlere teslim ediyoruz.

Eşya Depolama

Octovan nakliye firması olarak kurumsal ve kapsamlı bir nakliye hizmet sunuyoruz. Eşya depolama hizmeti de sizler için sunduğumuz en güvenilir hizmetlerdendir. Fazla olan tüm eşyalarınızı firmamıza ait olan depolarda istediğiniz kadar muhafaza edebilirsiniz.

Konu ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Octovan web sayfamıza giriş yapabilirsiniz. Burada yer alan iletişim bilgileri üzerinden bizleri arayabilirsiniz. Eşya depolama konusunda ihtiyacınız olan tüm detaylı bilgiler sizlere ekibimiz tarafından  aktarılacaktır.