Üyelik ücretlerine zam yapan Netflix'ten yeni açıklama: 30 gün öncesinde bilgilendireceğiz

Üyelik ücretlerine zam yapan Netflix Türkiye, yeni ücretlerin yeni üyelikler için geçerli olacağını ve yeni üyeler için aşamalı şekilde yeni fiyatlara geçiş yapılacağını belirtti

Üyelik ücretlerine zam yapan Netflix'ten yeni açıklama: 30 gün öncesinde bilgilendireceğiz

GERÇEK GÜNDEM - Netflix Türkiye, yurt dışındaki değişiklikler sonrasında abonelik fiyatlarına çeşitli zamlar yapmıştı.

Netflix'ten yapılan açıklamada zamların yeni üyelikler için geçerli olduğu, mevcut üyeler içinse üyelik ücretleri değişmeden 30 gün önce e-posta yoluyla bildirim yapılacağı belirtildi.

Netflix Türkiye'den yapılan açıklamada, "Yeni üye olacak kullanıcılarımız için yeni ücretler geçerli olacak, mevcut üyelerimizin tümü içinse bu değişiklik aşamalı olarak sunulacaktır. Mevcut üyelerimiz plan değişikliği yapmamışlarsa, üyelik ücretleri değişmeden 30 gün önce bir e-posta göndererek bilgilendirme yapacağız." denildi.

Şirketin açıklamasında, "Hem içerik sayımız her gün artıyor hem de en yüksek kalitede işler üretmeye devam ediyoruz. Fiyat politikamızı da buna göre ayarlıyoruz ve tüm ülkelerde farklı dönemlerde fiyat artışı yapıyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Netflix Türkiye daha önce Temel paket için 26,99 TL, Standart paket için 40,99 TL, Özel paket içinse 54,99 TL alıyordu. Dün itibarıyla ise fiyatlar değişti. Artık Temel paket 37,99 TL, Standart paket 57,99 TL, Özel paket ise tam 77,99 TL oldu.

Etiketler
Netflix Türkiye