Gazeteci - Yazar İsmail Saymaz, Karar gazetesi yazarı Akif Beki ve Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Kasım Han, "Suriyelilere Nasıl Bir Gelecek?" isimli söyleşiyle bugün saat 20.00'de Mütareke Meydanı'nda Bursalılarla buluştu...

Gazeteci - Yazar İsmail Saymaz, Karar gazetesi yazarı Akif Beki ve Kadir Has Üniversitesi Öğretim Üyesi Ahmet Kasım Han, "Suriyelilere Nasıl Bir Gelecek?" isimli söyleşiyle bugün saat 20.00'de Mütareke Meydanı'nda Bursalılarla buluştu.

Üç isim buluşmadan önce kitap stantlarının olduğu bölümde Tarihi Mudanya Bandosunun performansını merdivenlere oturarak dinledi.

Bandonun “Çav Bella” çalması üzerine şarkıya eşlik eden üç isimden Akif Beki’nin hareketleri dikkat çekti. Beki, şarkıya eşlik etmese de eliyle ritim tutarak orada bulunanlara ayak uydurdu.

O anları Mudanya Belediyesi twitter hesabından paylaştı. "Özgürlüğün, barışın ve kardeşliğin kenti Mudanya’da @ismailsaymaz , @makifbeki ve Ahmet Kasım Han’dan Mudanya Bandosu ile #cavbella performansı" notu ile yayınlandı.