How I Met Your Mother'ın eski yıldızı, 17 yıllık bir ilişkinin sona ermesinden sonra hayata adapte olan bir adamı konu alan yeni Netflix yapımının başrol oyuncusu.

Harris, yeni bir röportajda, dizideki karakteri Michael'ın flört uygulaması profiline penisinin fotoğrafını eklediği belli bir sahne hakkında konuştu.

Senaryoya doğrudan dahil olan Harris'in, hangi penisin Michael'ınki olarak kullanılacağının seçilmesinde aktif bir rolü vardı.

"Sadece onay almakla kalmadım," diyen oyuncu şöyle devam etti:

 
Aynı zamanda benden bahsi geçen penis fotoğrafını seçmem istendi, ki bu sandığınızdan daha sertti. Kelime oyunu yapmıyorum.

Harris daha sonra Page Six'e, kilit sahne için sunulan seçeneklerden birinin "soyunma odasına bırakılan, gevşek, lateks bir penis" olduğunu söyledi.

Fakat oyuncu incelemeden sonra sahte penisin amaca uygun olmadığına karar verdi, bunun daha gerçekçi gözükeceğini hayal etmişti.

Harris şunları ekledi:

Bunu kabul edemezdim çünkü Michael'ın penisiyle çevrimiçi satın alabileceğiniz, seri üretilen bir şeyden daha fazla gurur duyuyorum.

Soyunma odalarında aletlerinin fotoğrafını çekenlerin çektiklerini incelemeye başladık. Ve doğru açıyı, kalınlığı ve tıraşı bulmak zorundaydık.

Nihayetinde Harris, dizi için seçilen uzuvdan memnun kaldı.

Oyuncu şu ifadeleri kullandı:

Sanırım doğru karışımı bulduk; aşağıda sakladığım malımla gurur duyuyorum.