Türkiye’de 7’den 70’e herkesin izleyebileceği Kurtlar Vadisi Kaos, Show TV ile dedikodulara karıştı. Birçok kişi bu dizinin Show TV’de yayınlanacağını düşünüyor. Kurtlar Vadisi’nin Show TV’de yeniden yayınlanacağı söylentileri bile çok büyük heyecan oluşturmaya yetti.

Bir dönemin en çok sevilen mafya dizilerinden Kurtlar Vadisi, neredeyse her senaryoda farklı bir konuyu ele aldı. Normalde dizinin ana teması Polat Alemdar etrafından gelişse bile, yine de yeni oyuncuların dahil olması aynı zamanda yeni maceralara da neden oldu.

Herkes Show TV tarafından açıklama yapılmasını beklerken, hiç beklenmeyen bir yerden açıklama geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş, Kurtlar Vadisi dizisinin Show TV öncülüğünde çekileceği söylentilerini kapsamlı şekilde araştırdı.

Show TV ile süren görüşmelerden sonra Birsen Altuntaş Twitter üzerinden açıklama yaptı. Altuntaş, “Show TV yönetiminden Kurtlar Vadisi dizisi için hiçbir görüşme yapmadıklarını, yakın zamanda yayına girecek tek dizilerinin Kırmızı Kamyon olduğunu öğrendim” ifadelerine yer verdi.

Pana Film tarafından henüz net bir açıklama yapılmasa bile yine de Necati Şaşmaz kimi detaylara yer verdi. Bu detaylar arasında, Show TV ibaresi geçmedi. Şimdi ise kanal tarafından iddialar yalanlandı. 

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi kesin olarak Show TV’de yer almayacak. Peki siz bu dizinin Show TV’de başlamasını ister miydiniz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.