Pençe-Kilit Operasyonu'nda bir şehit daha

Pençe-Kilit Harekatı'nda görev yapan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Gök, şehit oldu. Şehidin acı haberi Tokat'ta yaşayan ailesine verildi.

Pençe-Kilit Operasyonu'nda bir şehit daha

Milli Savunma Bakanlığı, Piyade Uzman Çavuş Ramazan Gök'ün şehit olduğunu duyurdu.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şehit Uzman Çavuş Ramazan Gök (28) için yayınladığı mesajında, "Kahraman silah arkadaşımız 13 Haziran 2022 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim." ifadelerine yer verdi.

Milli Savunma Bakanlığı, dün Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada Piyade Uzman Çavuş Ömer Yıldırım ve Piyade Uzman Onbaşı Mehmet Ali Çap'ın şehit olduğunu açıklamıştı.

PİYADE UZMAN ÇAVUŞ RAMAZAN GÖK'ÜN ACI HABERİ AİLESİNE VERİLDİ

Tokat Valiliği tarafından sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda Tokat’ın Erbaa ilçesi nüfusuna kayıtlı olan Piyade Uzman Çavuş Ramazan Gök’ün Pençe-Kilit Harekatı'nda şehit düştüğünü bildirildi.

Şehit Uzman Çavuş Ramazan Gök'ün Erbaa ilçesine bağlı Tosunlar köyünde yaşayan ailesine şehadet haberi Erbaa Kaymakamı İsmail Altan Demirayak ile askeri yetkililer tarafından verildi.

Zarife ve Zülfü Gök çiftinin 3’ü erkek 5 çocuğundan birisi olan Ramazan Gök’ün bekar olduğu öğrenildi.

Etiketler
Tokat Operasyon Şehit