Artgalerim ve Kempinski Hotel Barbaros Bay, ikincisini gerçekleştirdikleri “Art & Wine” etkinliği ile Bodrum’daki sanatseverleri buluşturdu.

Sanatla her zaman iç içe olma prensibiyle hareket eden Kempinski Hotel Barbaros Bay’de, sanatın farklı disiplinlerinden oluşan; resim, heykel ve fotoğraflar ile otelin her köşesinde karşılaşmak mümkün.

Otel, bu bağlamda yaptığı sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekledi ve Bodrum’daki sanatseverleri bir araya getirdi. Ayla Turan, Emel Karakozak, Gülten İmamoğlu, Kemal Tufan ve Şeyda Cesur gibi çağdaş sanatın değerli sanatçılarının eserlerinin paylaşıldığı organizasyona ilgi büyüktü.

Erkan Alpay’ın keyifli piyano dinletisinin ardından, eşsiz sanat eserlerinin hikayesi ile  “sanat sohbetleri” etkinliği, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum içerisinde yer alan Artgalerim’de, Özlem Alıcı’nın sanat yönetmenliği ile sanatseverlerle buluştu.

Sanatseverler, sanatçılar, koleksiyonerler ve gazetecilerden oluşan davetli grubunun büyük beğenisiyle karşılaştığı organizasyonda; konuklar eserler ile ilgili bilgilendirildi.