Yunanistan sildirmişti: NATO’dan yeni 30 Ağustos mesajı!

NATO Müttefik Kara Komutanlığı (LANDCOM), 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajı silmesinin ardından sosyal medya hesabından yeni bir mesaj paylaştı.

Yunanistan sildirmişti: NATO’dan yeni 30 Ağustos mesajı!

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajı silen NATO Müttefik Kara Komutanlığı (LANDCOM), sosyal medya hesabından yeni bir mesaj paylaştı.

Mesajda "Salı günü LANDCOM müttefikimiz Türkiye'yi Silahlı Kuvvetler Günü vesilesiyle kutlamıştır. Ev sahibimiz Türkiye'ye müteşekkiriz. 30 müttefikimize ittifaka yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Birlikte daha güçlüyüz" denildi.Yunanistan sildirmişti: NATO’dan yeni 30 Ağustos mesajı! - Resim : 1

LANDCOM'un Twitter hesabından 30 Ağustos'ta paylaşılan mesajda Türkçe olarak "Zafer Bayramınız kutlu olsun" denilmiş, ardından İngilizce olarak "Bugün Türk bağımsızlığının 100. yıl dönümü. Zafer ve Türk Silahlı Kuvvetleri Günü kutlamalarında NATO ve ötesindeki Türk müttefiklerimizle birlikteyiz" ifadesi yer almıştı.

Söz konusu mesaj Yunanistan’ın itirazı üzerine daha sonra silinmişti.

Etiketler
Yunanistan NATO Silah Ağustos 30 Ağustos Zafer Bayramı