Özlem Yıldız'dan 'Mehmet Ali Erbil pişmanlığın mı' sorusuna yanıt

Sunucu Özlem Yıldız, yıllar önce aşk yaşadığı Mehmet Ali Erbil hakkında bomba itiraflarda bulundu. Yıldız'ın bu sözleri çok konuşulacak.

Özlem Yıldız'dan 'Mehmet Ali Erbil pişmanlığın mı' sorusuna yanıt

Özlem Yıldız, bir dönem aşk yaşadığı Mehmet Ali Erbil hakkında bomba itiraflarda bulundu. Yıldız'a "Erbil senin pişmanlığın mı?" sorusu yöneltildi. Güzel sunucu "Hiçbir zaman pişmanlığım olmadı. Ciddi bir ilişkinin içindeydik. Nişanlanmadık ama o dönem öyle yazıldı" yanıtını verdi.

YILLAR SONRA İLK KEZ KONUŞTU

360 TV'de yayınlanan Gökay Kalaycıoğlu'nun konuğu olan Özlem Yıldız, Mehmet Ali Erbil ile biten ilişkisi hakkında yıllar sonra ilk kez konuştu.

"Mehmet Ali Erbil senin pişmanlığın mı?" sorusuna Yıldız, şu yanıtı verdi: "Nişanlanmadım ama o dönem öyle dediler. Yüzük falan takmadık ama ciddi bir ilişkinin içine girmiştik ve ailemden onay almıştık. Mehmet Ali Erbil benim hiçbir zaman pişmanlığım değil. Hele Mehmet Ali hiç değil. O dönem üzülmüştüm. Hayatımda olmasaydı olmazdı diyeceğim şeyler var. Mehmet Ali'yi hiç tanımamış olsaydım belki şu an bu mesleği yapmıyor olabilirdim. İnsanın hayatında bir takım taşlar var. O yüzden bazı şeyleri kurgulamıyorum. Her olayın ve yaşanmışlığım hayatımda mutlaka etkileri var. Mehmet Ali de benim için öyle ve her zaman çok kıymetli. Hep iyi olmasını dilediğim bir insan, ona karşı kötü bir duygum yok."

Etiketler
Mehmet Ali Erbil Erbil