Muharrem İnce: Eyşan'ın yaptıklarını da unutmadık, perşembeyi bekleyin

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin bir YouTube kanalında katıldığı programda kendisine yöneltilen sözler sosyal medyada viral oldu. 'Ezel' dizisindeki 'Eyşan' parçasıyla montajlanan videoya siyasetçiden yanıt geldi.

Muharrem İnce: Eyşan'ın yaptıklarını da unutmadık, perşembeyi bekleyin

Geçtiğimiz haftalarda Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı, ardından HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu'nu konuk eden Babala TV'nin bu haftaki konuğu Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce oldu.

Programın tanıtım videosunda yer alan CHP'li bir konuğun sözleri ise sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

'GÖZLERİNİZİN İÇİNE BAKARAK KONUŞMAK İÇİN GELDİM'

Katılımcıların soru cevaplarıyla ilerleyen programda CHP'li olduğunu belirten bir konuk sözleriyle programa damga vurdu.

"Gözlerinizin içine bakarak konuşmak için geldim" diyen kişi ardından şu ifadeleri kullandı:

"Biz Cumhuriyet Halk Partili değiliz Sayın İnce. Biz Cumhuriyet Halk Partisi'nin kendisiyiz. Biz sokağa çıktığımız zaman partililer geldi demezler. Parti geldi derler. Ben evimi terk edip de başka yere nasıl giderim ya."

'EYŞAN'IN YAPTIKLARINI DA UNUTMADIK'

Tanıtımda yer alan bu sözler sosyal medyada Ezel dizisindeki Eyşan parçasıyla montajlanarak servis edildi. Kısa sürede çok sayıda kullanıcının paylaştığı videoya Muharrem İnce de sessiz kalmadı:

"Eyşan’ın yaptıklarını da unutmadık! Daha çok spoiler vermeyeyim. Kardeşimize verdiğim cevabı perşembe günü izleyebilirsiniz."

Etiketler
Muharrem İnce Memleket Partisi Montaj YouTube