Kızılay’dan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e ‘teşekkür’ plaketi

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü ve Antalya Falez Rotary Kulübü işbirliğiyle kan bağışı kampanyası başlattıklarını söyledi.

Kızılay’dan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen’e ‘teşekkür’ plaketi

Konyaaltı Belediyesi, Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Müdürlüğü ve Antalya Falez Rotary Kulübü işbirliğiyle kan bağışı kampanyası başlattı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen, Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünde konuşlandırılan Kızılay Kan Merkezi aracını ziyaret etti.

Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Müdürü Tufan Ertop ve Antalya Falez Rotary Kulübü Başkanı Aylin Özkan tarafından karşılanan Başkan Esen, Konyaaltı Belediyesi personelinin kampanyaya büyük ilgi gösterdiğini gördüğünü bundan da son derece memnun olduğunu söyledi.

29 Mart Pazartesi günü Konyaaltı Belediyesi Hizmet Binası önünden başlattıkları kan bağışının Kızılay Kan Merkezi’nde yıl boyunca devam edeceğini dile getiren Başkan Semih Esen, “Pandemi nedeniyle bir çok insanın kan vermekten çekindiği biliyorum. Bu çekincemenin yer olsun olduğunu da biliyorum. Bu anlamda farkındalık oluşturmak adına Konyaaltı Belediyesi olarak kan bağışı kampanyası başlatmak istedik. Belediyemiz önünde başlattığımız kampanya yıl boyunca Kızılay Kan Merkezi’nde devam edecek. Tüm hemşehrilerimizi bu kampanyaya destek olmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Müdürü Tufan Ertop, günün anlam ve önemine istinaden Başkan Semih Esen’e teşekkür plaketi takdim etti.

Etiketler
Kan bağışı Konya Akdeniz Antalya