Ünlü isimden acı haber: Cansız bedeni kaldığı odada bulundu

Ünlü DJ Stephen Boss kaldığı motelde ölü halde bulundu. Boss'un ölümüyle ilgili cinayet bulgusuna rastlanmadı. Ünlü DJ'nin intihar ettiğine yönelik iddialar ortaya atıldı.

Ünlü isimden acı haber: Cansız bedeni kaldığı odada bulundu

Ellen DeGeneres Show’da DJ’lik yapan Stephen “tWitch” Stephen Boss 40 yaşında yaşamını yitirdi. Boss'un ölüm haberini 34 yaşındaki eşi Allison Holker Boss duyurdu.

"HAYRANLARI İÇİN EN BÜYÜK İLHAMDI"

DJ'in eşi Allison Holker Boss "Üzülerek ifade etmeliyim ki, kocam bizi terk etti. Stephen, girdiği her odayı aydınlattı. Ailemizin sırt kemiği, en iyi baba, en iyi koca ve hayranları için en büyük ilhamdı" diyerek duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Weslie, Maddox ve Zaia adında üç çocuğu olan DJ’in ölüm nedeni ise henüz açıklanmadı.

"STEPHEN AİLEDEN BİRİYDİ"

Ancak TMZ, DJ’in intihar ettiğine dair bazı iddialarda bulundu. Talk şovunda DJ’lik yapan Boss hakkında konuşan ABD’li sunucu Ellen DeGeneres üzüntüsünü Twitter’da dile getirdi.

Bir dönem program çalışanlarına kötü muamele yaptığı gibi iddialarla gündeme gelen DeGeneres “Stephen aileden biriydi. Onu tüm kalbimle sevdim ve onu çok özleyeceğim” ifadelerini kullandı. DJ'in ölüm haberini 34 yaşındaki eşi Allison Holker Boss duyurdu.

CİNAYET BULGUSUNA RASTLANMADI

Ünlü ismin ölüm nedeni hakkında bir açıklama yapılmadı. Boss'un kaldığı motele çağrılan sağlık ekipleri ile motele giden polis ekipleri, yaptıkları incelemede cinayet bulgusuna rastlamadı. DJ'nin kesin ölüm nedeninin ortaya çıkarılması için polis soruşturması devam ediyor.

Etiketler
Cinayet İntihar