Denizli’nin Merkezefendi İlçesi, Albayrak Meydanı'nda yaşanan olay Şener Şen’in bir döneme damgasını vuran “Çıplak Vatandaş” filmini aratmadı.

Haberdenizli.com'da yer alan habere göre; ismi açıklanmayan ve akli dengesi yerinde olmadığı belirtilen bir genç, çırılçıplak soyunarak Albayrak Meydanı'nı baştan sona koştu. Karşılarında üzerine doğru gelen çıplak bir kişiyi gören sürücüler neye uğradıklarını şaşırdı.

Çıplak halde koşmaya devam eden kişiyi bazı sürücüler araçlarından inerek yakalamak için peşinden koşturdu. Durum hemen emniyet güçlerine bildirildi. Olay yerine gelen ekipler, akli dengesi bozuk olduğu öğrenilen genci ambulansa alarak olay yerinden uzaklaştırdı.

SAVAŞ ÇIKTI ÜLKEYİ KURTARMAM LAZIM”

İlk etapta büyük tepki çeken ve tamamıyle yanlış anlaşılmalara yol açan olayın gerçek yüzü çok geçmeden anlaşıldı. Akli dengesi yerinde olmayan gencin çırılçıplak koşarken, “savaş çıktı, ülkeyi kurtarmam lazım” diyerek koştuğunu belirten görgü tanıkları yaşanan bu olaydan büyük üzüntü duyduklarını dile getirdi. Çıplak halde yakalanan ve daha sonra ambulans ile hastaneye kaldırılan gencin tedavi altına alındığı öğrenildi.