2014-2015 yıllarında Galatasaray'da forma giyen Kuzey Makedonyalı milli futbolcu Goran Pandev, kariyerinin çoğun İtalya'da Inter, Lazio, Napoli, Genoa ve Parma gibi takımlarda geçirdikten sonra emekli olduğunu açıkladı.

''İNANILMAZ BİR YOLCULUK OLDU''

Pandev, Instagram'da “Geriye bakıyorum ve gerçek görünmüyor… İnanılmaz bir yolculuk oldu” diye yazdı. Kuzey Makedonyalı futbolcu şöyle devam etti:

“Çok fazla duygu, hepsini yanımda götürüyorum ve onları yolumda bana eşlik eden herkesle paylaştığımı biliyorum. Desteğim olan aileme, eşim Nadica'ya ve çocuklarım Filipo, Ana, Sofia'ya teşekkür ederim. Bu hayalin peşinden gitmeme izin verdikleri için babama ve anneme teşekkür ederim. İnsanlara bana verdikleri tutku için teşekkür ediyorum… Muhteşemdiniz. Branchini ailesine teşekkür ederim, siz olmasaydınız bunların hepsini asla yapmazdım. Bana güvenen tüm hocalarıma ve yöneticilerime teşekkür ediyorum. hepinizi kucaklamak isterdim. Harika bir bölüm bitiyor. Yanımda inanılmaz duygularla dolu bir bavul getiriyorum. Bunları sizinle paylaştığım için mutluyum. Tüm kalbimle Goran.”