Eskişehirspor'dan biletlere Ahmet Çalık düzenlemesi: 'Tükenmiş tüm nefesler anısına her zamanki yerimizdeyiz'

Eskişehirspor, trafik kazasında hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık anısına taraftarların talebi üzerine bilet fiyatlarında düzenleme yaptı.

Eskişehirspor'dan biletlere Ahmet Çalık düzenlemesi: 'Tükenmiş tüm nefesler anısına her zamanki yerimizdeyiz'

Eskişehirspor, trafik kazasında hayatını kaybeden Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık anısına, kendi sahasında oynayacağı Karacabey Belediyespor maçının bilet fiyatlarını forma numarasından ve Konya’nın plakasından esinlenerek 6 TL ile VIP tribünü için 42 TL olarak belirledi.

TFF 2'nci Lig ekiplerinden Eskişehirspor, pazar günü kendi sahasında oynayacağı Karacabey Belediyespor maçının biletlerini, Ankara'da geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren Konyasporlu futbolcu Ahmet Çalık'ın anısına, VIP tribünü için Konya'nın plakası olan 42 TL, maraton ve kale arkası tribünleri için ise Çalık'ın forma numarası olan 6 TL olarak belirledi.

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, “Taraftarımızın talebi üzerine Ahmet Çalık anısına pazar günü oynayacağımız Karacabey Belediyespor maçı biletleri 6 TL, VIP tribünü biletleri ise 42 TL olarak belirlendi. Bu hafta tükenmiş tüm nefesler anısına her zamanki yerimizdeyiz” denildi.

Eskişehirspor'dan biletlere Ahmet Çalık düzenlemesi: 'Tükenmiş tüm nefesler anısına her zamanki yerimizdeyiz' - Resim : 1

Etiketler
Eskişehirspor Konya Eskişehir Futbol