Süper Lig'in 23. haftasında Fenerbahçe sahasında Galatasaray ile karşılaştı. Donk, Falcao ve Onyekuru'nun gollerine engel olamayan Fenerbahçe sahadan 3-1 mağlup ayrıldı. Bu sonucun ardından tarihi seri de sona ermiş oldu.

Kanarya'da maçın ardından en çok tartışılan isim ise teknik direktör Ersun Yanal'dı. İstifa edeceği konuşulan Yanal, 'mücadeleye devam' dese de yönetim arayışlara başladı.

Fenerbahçe'nin başına geçebilecek adaylar arasında öyle bir isim konuşulmaya başlandı ki, gündemi sarsacak cinsten.

İşte Fenerbahçe'nin teknik direktör adayları...

Fenerbahçe yardımcı antrenörü Volkan Kazak da tecrübeli teknik adamın görevinin başında olduğunu söyledi.

Ancak buna rağmen şampiyonluk ümitleri oldukça azalan Fenerbahçe'de teknik direktör koltuğu için değişim kaçınılmaz.

Yönetim kanadında da Ersun Yanal'a olan güven biterken sezon içinde olmasa da bir sonraki yıl için tecrübeli teknik adamla yola devam edilmeyeceği kesinleşti.

Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada Ersun Yanal için istifa seslerini yükseltirken yeni teknik direktör için de seçimini yaptı. Hürriyet'in haberine göre üç Türk teknik direktörün ismi ön plana çıktı.

EROL BULUT

Başakşehir'de Abdullah Avcı'nın yardımcılığını yaptıktan kısa süre Alanyaspor'da kendini ispatlayan Erol Bulut öne çıkan aday.

ABDULLAH AVCI

Başakşehir'de uzun yıllar çalıştıktan sonra Beşiktaş'ta kötü bir dönem yaşayan Abdullah Avcı'nın da ismi yüksek sesle anılıyor.

TAYFUN KORKUT

Fenerbahçe'nin bir diğer eski futbolcusu Tayfun Korkut da görev için adı anılan bir diğer isim. (Sabah)