Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama, Sancaktepe Belediyesi’ni ziyaret ederek, belediye çalışanlarına işlerinde güvence verdi.

Kandil nedeniyle belediye çalışanlarına kandil simidi dağıtan Özgen Nama “hiçbir emekçinin emeğiyle oynamayız, bizim dönemimizde çalışanlar daha da güvencede olacak” dedi.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama, mevcut Belediye Meclis Üyeleri ve yeni dönemin Belediye Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte Sancaktepe Belediyesi’ni ziyaret ederek Kandil nedeniyle belediye çalışanlarına hem kandil simidi dağıttı, hem de sohbet etti.

Belediye çalışanların çok sıcak davrandığı ve ilgi gösterdiği Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Özgen Nama çalışanlara şunları söyledi:

"Lütfen dedikodulara itibar etmeyin, daha önce de açıklama yaptım, benim dönemimde Sancaktepe Belediyesi’nde çalışan ve işini yapan hiç kimse işten çıkartılmayacak, tam tersine bütün çalışanlar sendikalı olacaklar, bütün sosyal haklardan yararlanacaklar.

Açıkça söylüyorum ki, şu anki dönemle kıyaslanmayacak ölçüde mutlu bir iş ortamında çalışacaklar. Ben sözümü kalbime koydum. Belediyemizin çalışanlarının işleri güvende. Daha huzurlu, çalışan haklarının korunduğu bir belediyecilik anlayışıyla geliyoruz.

Liyakatı, tecrübeyi, yenilikçi projelerimizle birleştireceğiz, Sancaktepe’de yaşam kalitesini arttıracağız ve Sancaktepe’yi marka bir kent haline dönüştüreceğiz."