Yalova'da Saadet Partili Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar AKP'ye katıldı.

Yalova İl Başkanlığı, "Tevazu,Samimiyet ve Gayret diyerek çıktığımız bu yolda Gönül Belediyeciliği Anlayışı ile Millete Hizmet Yolunda il Başkanlığımızın görüşü ve Genel Merkezimizin kararı ile Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar Partimize katılım sağlamıştır. Hayırlı uğurlu olsun." ifadeleriyle Kaçar'ın AKP'ye katıldığını duyurdu. 

AKP'den yapılan açıklamada “İçinde bulunduğumuz süreçte AK Parti belediyelerinin farkı vatandaşımız tarafından daha net görülmeye başlanmıştır” denildi.

Açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

“AK Parti Yalova İl Başkanlığı olarak İl Başkanımız Muğlim Bağatar, il yönetim kurulu üyelerimiz, milletvekillerimiz Ahmet Büyükgümüş ve Meliha Akyol’un da görüşleri ile Altınova ilçesi Tavşanlı Belde Belediyesinin önceden olduğu gibi önümüzdeki dönemde de hizmet ve yatırımlarla gelişmesi ve büyümesi noktasında karar alınmıştır.

Bu bağlamda Tavşanlı Belde Belediye Başkanı Mücahit Kaçar, il başkanlığımızın ve milletvekillerimizin istişareleri ile AK Parti Genel Merkezimizin takdirleri doğrultusunda partimize katılım sağlamıştır.”