• BIST 106.239
  • Altın 160,357
  • Dolar 3,8713
  • Euro 4,5671
  • İstanbul 13 °C
  • Ankara 8 °C

Reytingler oyuncuları ekrana küstürdü

Reytingler oyuncuları ekrana küstürdü
Dizileri yeterli reyting alamadığı için yayından kaldırılan ünlü oyuncular, uzun bir süre dizilere ara verdi.

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un ardından Fahriye Evcen, Farah Zeynep Abdullah ve Ayça Bingöl de 2015 Eylül sezonuna kadar ekranda yok.

Bü­yük bir hay­ran kit­le­si­ne sa­hip olan ve da­ha ön­ce yap­tık­la­rı iş­ler­de ba­şa­rı yaka­la­yan oyun­cu­lar, ay­nı il­gi­yi ye­ni di­zi­le­rin­de gö­re­me­yin­ce art ar­da ara ver­me ka­ra­rı al­dı. Bu ka­ra­rı ilk alan İn­ti­kam di­zi­siy­le ha­yal kı­rık­lı­ğı ya­şa­yan Be­ren Saat ol­muş­tu. Sa­at’­in ar­dın­dan Kı­vanç Tat­lı­tuğ da bir sü­re di­zi yap­ma­ma ka­ra­rı al­dı.

YÜ­ZÜ­NÜ ES­KİT­MEK İS­TE­Mİ­YOR

Bugün'de yer alan habere göre İki haf­ta son­ra fi­nal ya­pa­cak olan Kurt Se­yit ve Şu­ra­’nın iki oyun­cu­su Fah­ri­ye Ev­cen ve Fa­rah Zey­nep Ab­dul­la­h’­ın da ek­ra­na ara ver­me ka­ra­rı al­dı­ğı öğ­re­nil­di. Bü­yük umut­lar­la baş­la­dı­ğı Kurt Se­yit ve Şura­’da um­du­ğu­nu bu­la­ma­yan Ab­dul­lah, yü­zü­nün es­ki­me­si­ni is­te­me­di­ği için yeni se­zo­na ka­dar si­ne­ma­ya ağır­lık ve­re­cek.

MO­RA­Lİ BO­ZUL­DU

Ay­ça Bin­göl, ‘Öy­le Bir Ge­çer Za­man Ki­’de­ki ba­şa­rı­sı­nı ye­ni di­zi­si ‘Be­nim Adım Gül­te­pe­’de ya­ka­la­ya­ma­dı. Di­zi­nin bek­len­me­dik bir şe­kil­de ya­yın­dan kal­dı­rıl­ma­sı, Bin­gö­l’­ün mo­ra­li­ni boz­du. Şu an­da de­vam eden bir­çok di­zi­ye ka­tıl­ma­sı için tek­lif alan Bin­göl, ey­lül ayı­na ka­dar ye­ni bir pro­je­de yer al­mak is­te­mi­yor.

YAPRAK DÖKÜMÜ’NDEN SONRA TUTUNAMADI

Yaprak Dökümü’nün ardından televizyonda başladığı işlerde başarılı olamayan Fahriye Evcen de rol arkadaşları Tatlıtuğ ve Farah Zeynep gibi şimdilik gelen dizi tekliflerini reddediyor.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2017 Gerçek Gündem | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.