FOX TV'nin iddialı dizisi reytinglere yenik düştü!

Fox TV'nin iddialı yapımı reytinglere yenik düştü.

FOX TV'nin iddialı dizisi reytinglere yenik düştü!

Ekran macerası sona eren diziler kervanına bir yapım daha ekleniyor. Kanalların bin bir emekle seyirciyle buluşturduğu bazı diziler, kimi zaman beklenen ilgiyi göremiyor ve kısa sürede ekrana veda ediyor. Bazıları da ekran macerasına çıkmadan önce planlanan final bölümüyle hayranlarına veda ediyor.

Ekran maceralarına iddialı başlayan yaz dizilerinde tam anlamıyla yaprak dökümü yaşanıyor. Peşe yayın hayatına başlayan diziler yine peş peşe final yapıyor. Bu kez final haberi, Fox TV’nin büyük umutlarla başlayan dizisinden geldi. Yayın günü değiştirilen dizi, yeni gününde beklentinin altında kaldı. 

Yeni sezon için hazırlanan “Kusursuz Kiracı” dizisinin salı gününde yayınlama kararı alınmıştı. Kusursuz Kiracı nedeniyle FOX “Senden Daha Güzel”i cumartesi akşamına almıştı. Cemre Baysel ile Burak Çelik’i buluşturan dizi geçen yeni gününde düşük reyting aldı. Tv100’ün haberine göre; bu gelişmenin ardından Senden Daha Güzel dizisi için final kararı alındı. Bu yaz özellikle youtube izlenmeleriyle rekor kıran dizi 17 Eylül’de ekrana gelecek 14. bölümüyle ekrana veda edecek.

Ebru Cündübeyoğlu, Sevinç Erbulak, Berat Yenilmez, Cihan Ercan, Gözde Kaya, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Merve Şen, Aziz Caner, Sena Çakır, Yunus Eski, Ozan Kaya Oktu, Beril Kolcu ve Şafak Pekdemir’i buluşturan diziyi son olarak Ersoy Güler yönetiyordu