Youtube'da Konuşanlar adlı programıyla izleyenleri kahkahalara boğan Hasan Can Kaya, Acun Ilıcalı'nın dijital platformu Exxen'de program yapacak. 

Pandemi döneminde Youtube kanalında yaptığı Konuşanlar adlı programlara insanların yüzünü güldüren Hasan Can Kaya'nın yeni adresi Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen oldu. 

Acun Ilıcalı, yeni kuracağı dijital platform olan Exxen için Hasan Can Kaya ile anlaştığını şu sözlerle duyurdu “Konuşanlar artık Exxen’de. Hepimize hayırlı olsun.” 

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

Hasan Can Kaya 16 Aralık 1989 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Lise yıllarında espri yeteğini fark ederek tiyatroya yöneldi. Kendi yazdığı hikayeleri ve senaryoları film yapmak isteyen Hasan Can Kaya bir süre senaristlik yaptı. Hasan Can Kaya "1 Erkek 1 Kadın" dizisinde senaristlik yaparken dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş'ta stand up gösterileri yapmaya başladı.

Kısa bir sürede izleyici sayısını artıran ve gelen izleyicileri kahkaha krizine sokan Hasan Can Kaya'nın ünü kulaktan kulağa yayılmaya başladı. Haftada 4 gün stand up gösterisi yapmaya başladı. Şimdilerde geniş bir hayran kitlesine ulaşan Kaya'nın 1,5 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.