Fatih Portakal hakkında bir iddia da İnternet Haber'den: Kesin bilgi...

Fatih Portakal'ın FOX TV'yi bıraktığı iddiası sonrası medya kulislerinde yeni iddialar konuşulmaya devam ediyor. İnternet Haber Fatih Portakal'ın emekli olduğunu duyurdu.

Fatih Portakal hakkında bir iddia da İnternet Haber'den: Kesin bilgi...

İnternethaber'de yer alan habere göre, FOX TV'yi reytinglerde ilk sıraya taşıyan kanalın ekran yüzü Fatih Portakal sürpriz bir kararla istifasını verdi. FOX'un Haber Koordinatörü Doğan Şentürk, ünlü sunucuyu vazgeçirmek için ikna etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. 

Fatih Portakal istifa sebebi olarak 'yorulmasını' gösterdi. Doğan Şentürk'e "Ben artık yoruldum. Kendimi tekrarlamaya başladım. Artık gazetecilik yapmayacağım emekli olmak istiyorum" dedi.  

Fatih Portakal'ın istifasını hafta içinde FOX TV resmi bir açıklama ile kamuoyuna duyuracak. "Emekli olan" Fatih Portakal da vedasını ana haber bülteninden yapacak ve FOX ana haber sunuculuğu devrini kapatacak. 

Seferihisar'da organik tarım yapacak

Fatih Portakal eşi Armağan Portakal ile Seferihisar'da tarım yapacak.  Eşi Armağan Portakal bir firmanın üst düzey yöneticisiyken işi bırakıp Seferihisar'da bir çiftlik satın almıştı. Organik tarım yapan çift, emekliliklerini burada geçirecekler. 

HADİ ÖZIŞIK: FATİH EMEKLİ OLDU

İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık da İnternet Haber'in haberini, "Kesin bilgi Fatif emekli oldu" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Fatih Portakal hakkında bir iddia da İnternet Haber'den: Kesin bilgi... - Resim : 1

Etiketler
Fatih Portakal