Kayahan'ın kızı Beste Açar: Atatürk, Mevlânâ ve Meryem Ana ile iletişimdeyim

Kayahan’ın kızı Beste Açar katıldığı YouTube kanalında, 2015 yılında hayatını kaybeden babası, Atatürk, Mevlânâ ve Meryem Ana ile bilince erişim yöntemiyle iletişime geçtiğini iddia etti.

Kayahan'ın kızı Beste Açar: Atatürk, Mevlânâ ve Meryem Ana ile iletişimdeyim

Müzisyen Kayahan'ın kendisi gibi müzisyen olan kızı Beste Açar, Ensonmagazin’in YouTube kanalında İlker Koç’un sorularını yanıtladı.

2015 yılında kaybettiği babasıyla bilince erişim yöntemiyle iletişime geçtiğini iddia eden Açar Atatürk, Mevlânâ ve Meryem Ana ile de iletişim kurduğunu söyledi.

'BUNLAR ÇOK YÜKSEK FREKANSLAR'

Beste Açar, daha önce babasının kendisiyle iletişime geçtiğini ve eski eşi İpek Açar’ın soyadını kullanmasını istemediğini öne sürerek şöyle konuştu:

"Bu kız aklını kaçırmış diyenler olabilir. Bu iletişim babamı direkt olarak karşımda görmek değildi, onun enerjisini algılamaktı. Titreşimsel olarak bir şeyleri algılarsın ve cümleleri sen kendin tanımlarsın. Bana gelen enerji, bunun böyle olmasının, onun açısından doğru olmadığı yönündeydi. Herkes anlayacağı kadar anlıyor. Ben her şeyin mümkün olduğunu biliyorum. Ben Atatürk’le de onun enerjisiyle de iletişimde olabiliyorum. Mevlânâ ve Meryem Ana ile aynı şekilde iletişimde olabiliyorum. Bunlar çok yüksek enerjiler, çok yüksek frekanslar."

Açar, "Atatürk, Hz. Meryem ve Mevlânâ’dan ne mesajlar aldınız?" sorusuna ise şu yanıtı verdi:

"Aslında öyle bir konuşma yok. Onların enerji alanı zaten sizi şifalandırıyor. Biz bir sınıf olarak meditasyon ve enerji çalışmaları yapıyoruz. Atatürk’ün enerjisini de sınıf olarak deneyimledik. Hepimizin gözlerinden yaşlar aktı. Aslında ölmüyoruz, ölüm yok. Bizim ruhumuz sonsuz. Yeter ki iletişim kurmaya izin ver, gönüllü ol, kapat gözlerini hisset bu kadar."

Uzaylılarla da konuştuğunu öne süren Beste Açar, "Farklı boyuttaki enerjilerle de iletişimiz var. Biz Galaktik Federasyon diyoruz aslında Galaktik (uzaylılar) dostlarla da iletişime geçtik, onlardan da mesajlar var" dedi. 

 "Uzaylılar ne gibi bilgiler verdi" sorusunu yanıtlayan Açar şöyle konuştu:

"Çok şey söylediler. Size şunu söyleyebilirim, dünyayı çok büyük kıtlık bekliyor. Suyla ilgili çok ciddi problemler yaşayacak bütün dünya. Enerji üretimiyle de ilgili. Isınma, enerji, gıda ve su yüzünden komşu komşuyu vuracak. Çok ciddi problemler olacak."