George Clooney, Brad Pitt'e hak verdi: 'Ben de dünyanın en yakışıklı erkeği olduğumu düşünüyorum'

Aktör George Clooney, 'Ocean's Eleven' filmindeki rol arkadaşı Pitt'in kendisi hakkındaki sözleri sorulunca 'dünyanın en yakışıklısı' yakıştırmasına katıldığını söyledi.

George Clooney, Brad Pitt'e hak verdi: 'Ben de dünyanın en yakışıklı erkeği olduğumu düşünüyorum'

ABD'li oyuncu George Clooney, dünyanın en yakışıklı erkekleri arasında gösterilen aktör arkadaşı Brad Pitt'in kendisi hakkındaki yorumlarına yanıt verdi.

Sputnik Türkiye'nin aktardığına göre Brad Pitt, Vogue dergisine röportajında, Clooney'yi dünyanın en yakışıklı erkeklerinden biri olarak gördüğünü söyledi.

Perşembe günü 'The Late Show with Stephen Colbert' programına katılan Clooney'ye de Pitt'in bu yorumu soruldu. Başta bundan o kadar da emin olmadığını belirtse de peşinden "Ben de dünyanın en yakışıklı erkeği olduğumu düşünüyorum" diye konuştu.

2000'lerin ünlü soygun filmi Ocean's Eleven'da birlikte oynadığı arkadaşı için esprili bir dille 'hoş çocuk' ifadesini kullanan Clooney, "Bence dünyanın en yakışıklısı sorulduğunda önce kendini söylemiştir ama sonrasında biri çıkıp 'Kendini söyleme' deyince cevabı değiştirmiştir" diye konuştu.

Etiketler
Film Brad Pitt