Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 yarışma programı 16 Şubat Pazar günü yayın hayatına başladı ve ilk bölümüyle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı ünlüler- gönüllüler kadrosundan bir isim yarışmaya veda etmek üzere oylamaya sunuldu.

Peki, Survivor’a veda eden isim açıklandı mı? İşte detaylar…

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor'da pazar günü yapılan oylama sonrası rakiplerinden daha fazla oy alarak adaya veda eden isim Gönüllüler Takımı'ndan Makbule oldu.

 Survivor'a veda eden Makbule ilk açıklamasında "İlk gitmek belki kötü oldu ama elimden bir şey gelmiyor. Güzel arkadaşlıklar ve deneyimler edindim." dedi. Makbule'nin vedası sırasında takım arkadaşları gözyaşlarını tutamadı.


SURVİVOR ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


17 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanan Survivor’ın yeni bölümünde ünlüler ile gönüllüler arasındaki mücadele ekran başındaki herkesi heyecanlandırdı. Yarışmacılar haftalık erzak ödülü için yarıştılar. Kıran kırana mücadelenin yaşandığı yarışmanın galibi Gönüllüler Takımı oldu. Gönüllüler Takımı ödül oyununu kazanarak kişi başı 3 yumurtanın sahibi oldu.

İLK ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU?

Survivor’da dokunulmazlık oyununu ünlüler kazandığı için gönüllüler takımı arasında eleme oylaması yapıldı. Oylama sonucu en fazla oyu alan isim Fatma Günaydın oldu.Yarışmada eleme oyunu 18 Şubat Salı günü oynanacak. Eleme oyununda yer alacak 2. ve 3. eleme adayını ise en çok SMS alan iki yarışmacı belirleyecek.