Can Yaman: İşte ben buyum

Hürriyet Gazetesi Yazarı Onur Baştürk, katıldığı bir sergi açılısında, son günlerde sözleriyle tepki çeken Can Yaman hakkında duyduklarını anlattı.

Can Yaman: İşte ben buyum

Onur Baştürk, "Meğer Can Yaman bundan bir buçuk ay önce aralarında sosyetik isimlerin de olduğu bir yemekteymiş.Herkesin tuhaf karşıladığı ilk hadise şu olmuş: Yaman kendisini pek tanımayan ya da dizisini izlemeyenlere instagramını açıp göstermiş, 'İşte ben buyum, bunlar da yurt dışındaki hayranlarım' diye" ifadelerini kullandı.

Baştürk'ün yazısının ilgili kısmı şu şekilde:

"Ahmet Güneştekin’in eski ve yeni işlerinin bir araya getirildiği “Hafıza Odası” adlı serginin açılışı şerefine önceki gece verilen 350 kişilik yemekte yine dönüp dolaşıp ne konuşuldu? Tabii ki Can Yaman! Buyurun geceden notlara...

Fairmont Qasar’ın himayesindeki eski likör fabrikasının galeriye dönüştürülmüş halinde, yani Pilevneli Mecidiyeköy’deyiz. Galerinin hemen önüne dev bir çadır kurulmuş. Çadırda tam altı tane uzun masa var. Herkes Ahmet Güneştekin’in davetlisi. Davete ve tabii serginin ayrıntılarına sonra gireceğim.

Önce benim oturduğum 9 numaralı uzun masada konuşulan o konuya gelelim. Yani Can Yaman konusuna... Meğer Can Yaman bundan bir buçuk ay önce aralarında sosyetik isimlerin de olduğu bir yemekteymiş. Bizim 9 numaralı masadan da o gece yemeğe katılanlar olmuş. Zaten her şeyi onlar anlattı. Herkesin tuhaf karşıladığı ilk hadise şu olmuş: Yaman kendisini pek tanımayan ya da dizisini izlemeyenlere instagramını açıp göstermiş, “İşte ben buyum, bunlar da yurt dışındaki hayranlarım” diye...

İkinci hadise ise şu: Yemektekilerden biri, “Ben Çağatay Ulusoy’u beğeniyorum, iyi oyuncu” deyince Can Yaman, “Şimdi tuvalete gidip kusacağım!” diye yanıt vermiş... Bu lafın üstüne kendisinin Best Model yarışmalarından gelmediğini özellikle belirtmesi de o gece yemekte olanların hayli dikkatini çekmiş."

Etiketler
Can Yaman Hürriyet sergi