Hilal Kaplan'ın evlendiği Emre Efser'in eski eşinden dikkat çeken paylaşımlar

Sabah gazetesi yazarı ve TRT yönetim kurulu üyesi Hilal Kaplan’ın Emre Efser’le evliliği günlerce sosyal medyada konuşulmuştu. O süreçte çiftle ilgili çeşitli suçlamalarda bulunan Efser'in eski eşi Asuman Karaca geri adım attı. Bu gelişmenin ardından Efser'in arkadaşlarının paylaşımları dikkat çekti

Hilal Kaplan'ın evlendiği Emre Efser'in eski eşinden dikkat çeken paylaşımlar

Geçtiğimiz aylarda, Sabah gazetesi yazarı ve TRT yönetim kurulu üyesi Hilal Kaplan’ın Emre Efser’le dünya evine girdiği ortaya çıkmıştı. Çiftin evliliği günlerce Twitter’da gündem olmuştu.

O süreçte Efser’in eski eşi Asuman Karaca evliliğin gündem olmasıyla çifte sosyal medya hesabından suçlamalarda bulunmuştu.

Karaca, suçlamalarından iki ay sonra geri adım attı. Çift hakkında attığı tweetleri sildi. Ve sonrasında Kaplan’dan özür dileyen tweetler paylaştı. Karaca'nın paylaşımlarının ardından Emre Efser'in birlikte program yaptığı arkadaşları, "Öfke ve kıskançlık" gibi benzer ifadeler içeren paylaşımlarla Karaca'yı hedef aldı. Ancak iki isim, kısa süre içinde paylaşımlarını sildi.

Karaca, "Kimsenin baskısı ile yazmıyorum" diye başladığı yazısında şu ifadeleri kullandı:

1) Son iki ayda çok düşündüm ve bu konu ile ilgili son kez konuşmaya karar verdim. Bunları vicdanım hariç kimsenin baskısı ile yazmıyorum. Zaten böyle biri olmadığımı herkes anlamıştır.

Eski eşim Emre Efser’in yeniden evlendiğini duyunca o anlık öfke ile Hilâl Kaplan’a haksız suçlamalarda bulundum. Emre’ye olan hırsımı ondan çıkardım. Yaptıklarım için kendisinden özür diliyor ve helallik istiyorum.

Bundan sonra çocuğum ile birlikte huzurlu bir hayat sürmek istiyorum. Kamuoyuna duyurulur.

Hilal Kaplan'ın evlendiği Emre Efser'in eski eşinden dikkat çeken paylaşımlar - Resim : 1

Hilal Kaplan'ın evlendiği Emre Efser'in eski eşinden dikkat çeken paylaşımlar - Resim : 2

ÖNCE PAYLAŞTILAR, SONRA SİLDİLER

Öte yandan, Karaca'nın paylaşımının ardından, Emre Efser'in birlikte program yaptıkları arkadaşları M. Akif Şükür ile Oğuz Han paylaşımlarda bulundu. Ancak her iki isim de paylaşımlarını çok kısa süre içinde sildi.

Oğuz Han, "Bir anlık öfke, kıskançlık nöbeti yüzünden insanlar linç edildi. Siyaseten konuyu istismar etmek isteyenlere fırsatı verdikten sonra... Yazık..." diye yazdı.

Hilal Kaplan'ın evlendiği Emre Efser'in eski eşinden dikkat çeken paylaşımlar - Resim : 3

M. Akif Şükür ise "Öfke ve kıskançlık ile çıkılan yolda haksız yere ve iğrenç bir şekilde linç edilen insanlar var. Özürün kararını muhatabı verir. Mağdur insanlara edilen küfürlerin yapılan hakaretlerin atılan iftiraların bedelini kim ödeyecek? Bu ülkede insanlara iftira atmak işte bu kadar kolay." ifadelerini kullandı.

Hilal Kaplan'ın evlendiği Emre Efser'in eski eşinden dikkat çeken paylaşımlar - Resim : 4

Etiketler
Hilal Kaplan Sosyal Medya Muş TRT