Türkiye'de bulunan Arctic Monkeys üyelerine bakkal saldırdı

Dünyanın en tanınan rock gruplarından biri olan Arctic Monkeys üyeleri Beyoğlu’nda bir bakkalın saldırısına uğradı.

Dünyanın en ünlü rock gruplarından birisi olan İngiliz grup Arctic Monkeys 2 gün önce İstanbul’da konser verdi. Konser sonrası İstanbul’dan ayrılmayan grup üyelerinden Jamie Cook ve Nick O’malley geçtiğimiz gün Asmalımescit’te bulunan eğlence mekanında eğlendi.

Mekanın dışında bulunan bakkalın önünde geçen ekip üyeleri içmiş oldukları alkolün şişesini bakkalın önüne koyup kapısında sohbet edince ortalık karıştı. Dükkanından çıkan bakkal, ekip üyelerine saldırdı. Önce tepkisini şişeleri çöpe fırlatarak veren sinirli esnaf daha sonrasında grup üyelerinin sözlü cevabı karşısında İngilizce bağırarak küfür etmeye başladı.

Grup üyelerini bakkalın önünden kovan sinirli esnaf dünyaca tanınan sanatçılar olduklarının hatırlatılması üzerine fark etmez yanıtını verdi. Şaşkınlığını gizleyemeyen İngiltere’nin en tanınan müzik grubu üyeleri çareyi mekana girmekte buldu.

Bir süre daha sohbet eden grup üyeleri daha sonra İstiklal Caddesi’ne çıktı. Gidecekleri yeri karıştıran ekip geri dönerek Asmalı Mescit sokaklarında gözden kayboldu. Geriye ise akıllarda bakkalın grubu kovma görüntüleri kaldı.

Etiketler
Beyoğlu Saldırı Türkiye