Eşi silahlı saldırıda yaşamını yitiren Ece Erken'in eşiyle paylaştığı son fotoğrafa düştüğü not duygulandırdı

Eşi silahlı saldırıda hayatını kaybeden sunucu Ece Erken'in yılbaşında paylaştığı fotoğrafa düştüğü not duygulandırdı.

Eşi silahlı saldırıda yaşamını yitiren Ece Erken'in eşiyle paylaştığı son fotoğrafa düştüğü not duygulandırdı

Beşiktaş eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu gece saatlerinde Bakırköy’de bir balıkçı restoranında kimliği belirsiz kişilerce silahlı saldırıya uğradı. Saldırı sonrası hastaneye kaldırılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Acı Haber Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Ece Erken'i yıktı. Çift geçtiğimiz yıl haziran ayında nikah masasına oturmuştu.

Ece Erken ile uzun süredir aşk yaşayan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Haziran 2021'de nikâh masasına oturmuştu. Sürpriz bir kararla evlenen ikili güzel haberi, 'Herkese selam. Biz evlendik. Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize, sonra dostlarımıza, sevenlere, yanımızda olan herkese teşekkür ederiz” mesajıyla duyurmuştu.

Eşi silahlı saldırıda yaşamını yitiren Ece Erken'in eşiyle paylaştığı son fotoğrafa düştüğü not duygulandırdı - Resim : 2

Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu çok az sayıda davetlinin katıldığı bir törenle 28 Haziran 2021'de mutluluğa 'evet' demişti... 

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun silahlı saldırıda vefat etmesi ardından gözler eşi Ece Erken'e çevrildi. Yaşanan acı olayın ardından Erken sessizliğe büründü.

Ünlü sunucu yılbaşında oğlu Eymen, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ve Mahmutyazıcıoğlu'nun ilk eşinden olan çocuklarıyla çekildiği fotoğrafları paylaşmış, paylaşımına "Her şey geride kalsın; yepyeni sayfalara umutlu hikayeler yazalım… 2022’de yıldızımız hep parlasın. Şahane bir yıl dileriz" notunu düşmüştü.

Eşi silahlı saldırıda yaşamını yitiren Ece Erken'in eşiyle paylaştığı son fotoğrafa düştüğü not duygulandırdı - Resim : 4